У недјељу раслабљеног, у храму Светог Архангела Михаила у Старом граду светом Литургијом началствовао је намјесник херцегновски протојереј-ставрофор Обрен Јовановић уз саслужење ђакона Ненада Ковача. Након прочитаног јеванђелског зачала бесједио је отац Обрен.