У недјељу слијепога, света Литургија служена је у три храма Црквене општине топаљско-херцегновске. У саборном храму Светог Спаса на Топлој свету Литургију служио је јереј Ненад Ковач, а сабрани народ у одговарању на прозбе предводили су чтец Ђорђе Павловић и појац Владимир Џелетовић. У свештеном олтару прислуживали су чтец Михаило Костић и Вук Џелетовић. Након прочитаног јеванђелског зачала бесједио је отац Ненад.
У Старом граду у храму Светог Архангела Михаила светом Литургијом началствовао је намјесник херцегновски протојереј-ставрофор Обрен Јовановић уз саслужење ђакона Илије Преочанина. Сабрани народ у одговарању на прозбе предводио је хор Светог Саве под управом хоровође Сање Радовић. Након прочитане јеванђелске перикопе сабранима се обратио бесједом отац Обрен.
Свету Литургију у храму Светог Архиђакона Стефана на Сушћепану служио је јереј Зоран Миљанић. Мноштво сабраних у овоме храму отац Зоран се обратио бесједом, а након одслужене Литургије услиједио је час вјеронауке за полазнике школе при овоме светом храму.